Тепер у нашого закладу є свій сайт!

2012-09-13

Вебсайт

Шановні відвідувачі сайту!

У світі страйкують сотні тисяч вчителів«Ми не змогли досягти домовленості, яка б зупинила страйк працівників. Прийняти рішення про проведення страйку було нелегким, і ми сподівалися, що його можна буде уникнути» – заявила президент Профспілки учителів Чикаго Карен Льюіс.

Тисячі учителів у понеділок, 10 вересня, розпочали страйк у цьому американському місті. Це перший їхній страйк за 25 років.

Шкільний рік розпочався з боротьби вчителів за свої права у всьому світі, оскільки уряди різних країн намагаються за їх рахунок вийти з економічної кризи.

У Кенії майже 270 тисяч учителів продовжують двотижневий страйк не зважаючи на те, що він був оголошений незаконним.

В Австралії декілька днів тому також відбувся страйк. П’ятдесят тисяч учителів у штаті Вікторія вийшли на протестні дії.

Освітяни Перу та Марокко також не вийшли на роботу. У Канаді учителі провінцій Британська Колумбія та Онтаріо провели страйки та демонстрації, вимагаючи від урядів провінцій перестати використовувати їх для перекриття дефіциту бюджетів.

Профспілки заявляють, що сьогоднішню економічну кризу розпочали не учителі, а непідконтрольні дії банкірів, тому й вирішувати проблеми потрібно не за рахунок освітян.


Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Тепер, за допомогою нашого сайту, ви можете дізнатися інформацію про наш заклад, переглянути фотографії та відео, поспілкуватися один з одним.

На нашому сайті ми будемо розміщати інформацію про наших вчителів та учнів, інформацію про семінари, конкурси, які проходитимуть у нас і багато іншої корисної інформації.

У колекції фотоальбомів ви можете знайти фотографіями з наших заходів, свят, конкурсів. А за допомогою блоку новин ми будемо висвітлювати найважливіші та найцікавіші новини!

Наш сайт був створений на базі безкоштовної інтернет платформи EDUkIT (http://edu.kh.ua), яка поширена по всій Україні і дозволяє безкоштовно створювати сайти для всіх установ освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 17

Коментарi