• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

/Files/images/7191.gifКоржівська школа пишається своїми випускниками

Завжди радісно чути про успіхи односельчан у будь-яких добрих починаннях, а особливо, якщо це стосується зовсім юних коржівчан .

Днями надійшла приємна для всього педагогічного колективу звістка про одну з випускниць Коржівської школи – Великоіваненко Яну. Нині вона одна з кращих студенток факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова. Дівчина і раніше була здібною та наполегливою у навчанні, і тепер ці зусилля дали перші солодкі плоди – диплом І ступеня за зайняте перше місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю «Початкова освіта», який проходив 23 – 25 березня 2016 року у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

Ми щиро вітаємо Яну, а також її маму ­– Великоіваненко Валентину Григорівну, вчителя початкових класів Коржівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Очевидно, що як для мами , так і для доньки професія вчителя – справжнє покликання. Адже Валентина Григорівна вже давно заслужено користується авторитетом у колективі, її люблять діти, поважають батьки. І для Яни вона не лише добра і лагідна матуся, а й учитель, гідний наслідування.

Сподіваємось, що після закінчення університету Яна буде працювати в нашій школі.

Отже, бажаємо успіхів та натхнення Яні, впевнені, що попереду в неї ще не одна перемога!

Педколектив

14 квітня 2016 р. Коржівської ЗОШ

/Files/images/Изображение 00.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 202

Коментарi